Kes me oleme?

Meilt on päris tihti küsitud, mida tähendab sõna Spes. Spes tähendab ladina keeles lootust, mis on optimistlik meelelaad ning põhineb positiivsete tulemite ootusel, nii isiku enda elus, kui maailma suhtes üleüldiselt. Optimistlikkus ja positiivsus sobivad meie vahva naiskonna iseloomustamiseks suurepäraselt. Meil on kaheksa kogenud iluloojat: Kristi, Eneli, Laili, Birgot, Triin, Tiiu, Meeli ja Monika.

Spes Ilutuba tegutseb aastast 2012. Kõik ilutegijad on pikaajalise kogemusega spetsialistid. Peame oluliseks pidevat enesetäiendamist, kuna iga päev toob ilumaailma uusi trende. Meie soov on läheneda igale inimesele isiklikult pühendudes ja meie külalislahkesse salongi on oodatud kõik soovijad olenemata soost ja vanusest.

Indira Gandhi on öelnud: „Peamine eesmärk elus on uskuda, loota ja millegi poole püüelda”. Spes Ilutoa naiskond usub, loodab ja püüdleb positiivsete tulemuste poole.

Meie siirast soovi inimestega töötada tõestavad:
klientide positiivne tagasiside – meile suureks tunnustuseks ja motivatsiooniks
korduvkülastused – paljud kliendid on meie salongi külastanud alates selle loomisest
soovitused – suur osa meie tänastest klientidest on leidnud tee meie juurde läbi sõbra või tuttava positiivse kasutajakogemuse.

Elus peab ilu olema. Rõõmsate kohtumisteni salongis!