Maniküür Pärnus

Kaunid ja hooldatud käed lisavad enesekindlust ja mis võikski meie kätele veel rohkem ilmet anda, kui puhtad ja hoolitsetud küüned. Maniküür Pärnus on võimalik mitmel erineval moel.

Klassikaline maniküür Pärnus

Klassikalise maniküüri käigus viilitakse küüned vastavalt kliendi soovile, korrastatakse küünenahad,  masseeritakse käed ja küünenahad kreemi või õliga. Lõpuks eemaldatakse kreemi/õli jäägid ning lakitakse küüned vastavalt kliendi soovile.

Klaasikaline maniküür püsilakiga

Klassikalise maniküüri käigus viilitakse küüned vastavalt kliendi soovile, korrastatakse küünenahad, masseeritakse käed ja küünenahad kreemi või õliga. Lõpuks eemaldatakse kreemi/õli jäägid ning lakitakse küüned vastavalt kliendi soovile püsilakiga.

Geellakk on uusim saavutus naturaalsetele küüntele. Geellakk on püsilakk, mis ei kooru maha ja püsib nädalaid ja ei kaota oma läiget. Keratiini sisaldus muudab küüned vastupidavamaks. Lakk kuivab LED- lambi kaasabil. Geellakk eemaldatakse salongis spetsiaalse lahusega.

Parafiini hooldus kätele

Rikkalikult nahka niisutav parafiinteraapia pehmendab ja toidab nahka, muudab selle pehmeks ja annab tervisliku väljanägemise. Protseduuri ajal paraneb naha verevarustus, niisutavad ained tungivad naha sügavamatesse kihtidesse. Kuiv nahk muutub pehmeks ja omandab terve jume. Parafiinteraapia alandab ka lihaspinget ja vähendab valu liigeseprobleemide korral.