TOPCHIC püsivärv

Juuksur PärnusSee on loodud neile, kes soovivad muuta oma juuksetooni ning saada lõpptulemuseks intensiivne ja kauakestev värvitoon.

Värvile on lisatud vitamiinide, hooldavaid aineid ning taimseid proteiine.

TOPCHIC värv annab parima katvuse ja lisaks saavad juuksed terve läike. Madala ammoniaagi sisaldusega värv katab hästi halli ning värvib ka mitu astet heledamaks.

Topchic värvidel on üle 100 omavahel segatava tooni.

Topchic`uga saavutatakse kirkad või neutraalsed heledad toonid. Moodsate efektide soovijatele sobivad tulised punased ja leekivad vasetoonid. Hallide juuste katmisega saavad suurepäraselt hakkama NN sarja eritoonid.

Topchic on kasutamiseks professionaalidele. Koos oma juuksuriga leiad Goldwell värvikaardilt kindlasti meelepärase tooni.

Elumen juuksevärv

Juukselõikus ja juuste värvimineTänapäeval on ootused juuksevärvile väga kõrged. Juukseid värvides soovitakse lisaks kaunile värvimistulemusele neid ka maksimaalselt säästa.

Juba 11 aastat turul olnud ELUMEN on siiani ainulaadne vesiniku ja ammoniaagita mõjuv intensiivne, särav ja kauapüsiv juuksevärv. Värv ei sisalda fenüleendiamiini ja on tunnistatud sobivaimaks juuksevärviks allergikutele ja ka lastele.

Elumeni unikaalne tehnoloogia tõmbab värvimolekulid magnetefektiga juustesse, täites juukse struktuuris olevad tühimikud. Värvi madal pH on õrn juustele ning parandab rikutud juuste tervislikku seisundit. Terved juuksed peegeldavad tunduvalt paremini valgust ning tulemuseks on ületamatu läige, mille pärast kõik sind kadestama hakkavad.

Piiramatute võimalustega Elumen‘it kasutavad tippjuuksurid moelavadel ja võistlustöödes. Elumen on parim juuksevärv erakordsete efektide saavutamiseks. Värvivalik ei sea piire ja lubab loovalt mängida eriliste värvilahendustega. Valikus on pastelsete toonide kõrval ka kirkad vikerkaarevärvid. Soovi korral saab juukseid värvida nii siniseks, roosaks kui ka roheliseks. Värskeimasse toonivalikusse on lisandunud selle hooaja moevärv-türkiissinine

Elumen’it saab kasutada nii loomuliku tooni värskendamiseks kui efektivärvina eriliste värvilahenduste saavutamiseks juustes.

Uus SilkLift – Blondide revolutsioon

Kui teemaks on blondeerimine, on ka kõige professionaalsem juuksur seisnud silmitsi probleemiga, kuidas saada juuksed maksimaalselt heledaks, samal ajal neid blondeerimise protsessi kahjustava mõju eest maksimaalselt kaitsta.

Goldwell, kes on rahvusvaheline professionaalse juuksekosmeetika innovaator, on loonud uue kõrge blondeerimisvõimega aine – SILKLIFT. SilkLift viib terve blondeerimise kontseptsiooni hoopis teisele tasemele ja Goldwell esitleb uhkusega blondeerimisainet, mis on juustele säästev blondeerimise ajal – tehes siiski juuksed kirkalt heledamaks kuni 7 astet.

SilkLift blondeerimisainega saavutatakse senini kõigest blondide unistuseks jäänud ja ainult reklaamidest nähtud tulemus: kirkad, maksimaalselt blondid, läikivad ja terved juuksed. Sa ei pea enam leppima blondi juuksevärviga, mis samas on kuiv ja takkus.