Oma töös kasutame põhiliselt Goldwelli tooteid, sh ka ELUMEN`i värve.

Juukselõikus

Juukselõikust pakume naistele, meestele ja ka lastele. Soovi korral teeme ka juuksetatoosid.

Kui sul on oma lõikusest kindel visioon, siis on hea, kui võtad kaasa pildi juukselõikusest. (Alati peab aga arvestama, et inimestel on erinevad näokujud ja ka juuksed on väga erinevad).

Kui endal pilti juukselõikusest kaasas pole, pole ka midagi. Kohapeal on ajakirju erinevatest juukselõikustest ja soengutest.

Loomulikult saab oma soovid ka alati suusõnaliselt juuksurile edastada. Omalt poolt teeme kõik, et teie juukselõikussoovid saaksid rahuldatud.

Soengud

Olgu sul pidu sõpradega, lõuna klientidega, sünnipäev, kooli lõpetamine või pulm – Kauni välimuse ja hea enesetunde lahutamatuks osaks on kindlasti terved ja kaunilt sätitud juuksed.

Soenguid on väga erinevaid. Päevasoengud pikkadesse juustesse, föönisoengud lühikestesse või poolpikkadesse juustesse, pidulikud soengud õhtusteks üritusteks, koolilõpusoengud, pruudisoengud….

Olgu sinu soengueelistuseks kas keerukamad või lihtsamad lahtised, kinni pandud, sirgestatud, lokkis või laines  juuksed.

Või eelistad hoopis erinevaid punutisi – meie täidame need.

Juuste värvimine

Värvidest kasutame Goldwelli tooteid. Sealhulgas ka ELUMENI värve.

Olgu sooviks  külmad või soojad, heledad või tumedad, erksad või tagasihoidlikumad värvitoonid – meie Goldwelli toodete abiga anname endast parima, et täita teie soovid.

Keemiline lokk

Topform keemilised vedelikud on klassikaliste lokkide tegemiseks. Tänu C-vitamiinile ja avokaado õlile saavad juuksed sama aegselt hooldust ja püsivad tervetena.

Sarja kuuluv Classic Wave on klassikaliste, tugevate lokkide jaoks ning Care Wave volüümi andva juukse struktuuri muutmiseks.

Keratiini hooldus

Nagu ütleb nimigi, on tegemist keratiini hooldusega. Palume mitte segi ajada keemilise sirgestamisega. See hooldus taltsutab teie juuste säbrulisuse ja teeb siledaks laines juuksed, kuid tugevat lokki need tõesti sirgeks ei tee.

Peale  keratiinihooldust on juuksed siidised, pehmed ja palju lihtsamini sinu kontrolli all.

Joico ravi

Kuuma kääri lõikus