Lõõgastav massaaž keha koorimise ja kreemitamisega

  • kogu keha koorimine – Babor Body Shape Lifting kooriva kreemiga, mis sisaldab laavaterakesi. Eemaldab tõhusalt pealmised surnud naharakud ja stimuleerib õrnalt naha uuenemist. Tulemuseks on siidiselt sile nahk.
  • kreemitamine – Babor Body Shape A,C,E vitamiini sisaldava kreemiga. See on rikkaliku konsistentsiga kehakreem, mis sisaldab Aacheni allikavett ja vetikaekstrakte. Sobib ideaalselt väga kuivale nahale ja eriti sügistalvisel ajal. Tootes sisalduvad vitamiinid taastavad naha loomuliku tasakaalu ja elastsuse. Kaitseb kahjulike ja stressitekitavate keskkonnamõjude eest. Suurepärane toode, mida võib kasutada peale päevitamist selleks, et vähendada UV kiirte kahjulikku toimet.
  • kreem kantakse nahale lõõgastavate ja masseerivate võtetega
  • kreemi asemel võib valida kehamaski, mida pole vaja maha pesta

BABOR Anti – Cellulite Wrap tselluliidihooldus

Tõhus tselluliidihooldus, mis stimuleerib intensiivselt jääkainete väljutamist kehast. Alustatakse koorimisest, seejärel mähitakse reied, tuharad ja kõht aktiivkontsentraadiga immutatud bandaažidesse, mis soodustavad toimeainete imendumist nahka. Hooldus aktiveerib rasvapõletusprotsessi ning takistab uute rasvaladestuste teket. Ühtlasi parandab protseduur sidekoe struktuuri pinguldades nahka seestpoolt. Hoolitsuse käigus on tunda õhetust tekitavat kuuma- ja külmatunde vaheldumist. Kipitust võivad anda piirkonnad, kus ainevahetus on takistatud. Tulemuseks on vähenenud tselluliit ja silmnähtavalt siledamad ja pingul reied!

Hoolitsust alustatakse naha koorimisega BABOR Body Shape kooriva kreemiga, et eemaldada surnud naha rakud ja toimeained saaksid paremini nahka imenduda. Keha koorimist tehakse tselluliidimassaaži võtetega. Peale koorimist mähitakse jalad, tuharad ja kõht eelsoojendatud mähisesse 15-20 minutiks.

Suurepärane kingiidee