Keha koorimine ja kreemitamine lõõgastava massaažiga 60 min

  • kogu keha koorimine – Babor Body Shape Lifting kooriva kreemiga, mis sisaldab laavaterakesi. Eemaldab tõhusalt pealmised surnud naharakud ja stimuleerib õrnalt naha uuenemist. Tulemuseks on siidiselt sile nahk.
  • kreemitamine – Babor Body Shape A,C,E vitamiini sisaldava kreemiga. See on rikkaliku konsistentsiga kehakreem, mis sisaldab Aacheni allikavett ja vetikaekstrakte. Sobib ideaalselt väga kuivale nahale ja eriti sügistalvisel ajal. Tootes sisalduvad vitamiinid taastavad naha loomuliku tasakaalu ja elastsuse. Kaitseb kahjulike ja stressitekitavate keskkonnamõjude eest. Suurepärane toode, mida võib kasutada peale päevitamist selleks, et vähendada UV kiirte kahjulikku toimet.
  • kreem kantakse nahale lõõgastavate ja masseerivate võtetega

Stop Cellulite wrap tselluliidivastane mähis 60 min

Tõhus tselluliidihooldus, mis stimuleerib intensiivselt jääkainete väljutamist kehast. Reied, tuharad ja kõht mähitakse aktiivkontsentraadiga leotatud bandaažidesse, mis soodustavad toimeainete imendumist nahka. Hooldus aktiveerib rasvapõletusprotsessi ning takistab uute rasvaladestuste teket. Ühtlasi parandab protseduur sidekoe struktuuri pinguldades nahka seestpoolt. Hoolitsuse käigus on tunda õhetust tekitavat kuuma- ja külmatunde vaheldumist. Kipitust võivad anda piirkonnad, kus ainevahetus on takistatud. Tulemuseks on vähenenud tselluliit ja silmnähtavalt siledamad ja pingul reied!

Hoolitsust alustatakse naha koorimisega BABOR Body Shape kooriva kreemiga, et eemaldada surnud naha rakud ja toimeained saaksid paremini nahka imenduda. Keha koorimist tehakse tselluliidimassaaži võtetega. Peale koorimist mähitakse jalad, tuharad ja kõht eelsoojendatud mähisesse 15-20 minutiks.

Lisainfo: juurde on võimalik tellida kogu keha koorimine, sel juhul on hoolitsuse hind 40 €

BABOR SPA Stop Cellulite wrap koos näohoolitsusega 60 min

Hoolitsust alustatakse kogu keha koorimisega BABOR Body Shape kooriva kreemiga, et eemaldada surnud naha rakud ja toimeained saaksid paremini nahka imenduda. Keha koorimist tehakse tselluliidimassaaži võtetega. Peale koorimist mähitakse jalad, tuharad ja kõht eelsoojendatud mähisesse 15-20 minutiks. Sel ajal, kui mähis on peal tehakse näohoolitsust. Näohoolitsus sisaldab puhastust, koorimist, maski ja viimistlust lõpukreemidega.

Hea võimalus teha näo- ja kehahoolitsus samal ajal, lõõgastuda ning hoida kokku aega ja raha. Eraldi on nende hoolitsuste tavahind kokku 67 €.

Suurepärane kingiidee!