Jumestus Pärnus

  • Päevane jumestus, päevameik
  • Koolilõpumeik, lõpumeik
  • Pidulik klassikaline glamuurne õhtune jumestus, õhtumeik, õhtujumestus
  • Lavameik, shoumeik
  • Pulmameik/ pruudimeik
  • Fotojumestus  (värvi- ja must/valge fotomeik )
  • Stiilimeik, ajastumeik, fantaasiameik

Päevameik

Päevameik on mõeldud toonitama Teie loomulikku ilu. Meik peab toonitama Teie väärtusi ja kergelt hajutama Teie puudusi, tõmbamata tähelepanu meigile endale. Meigi põhi ei ole paks, nägu on kergelt modelleeritud. Kindlasti kuuluvad päevajumestuse juurde kaunilt korrigeeritud kulmud ning kliendi isikupära arvestades värvitud silmad ja huuled.

Õhtumeik

Õhtumeik on mõeldud pidulikeks sündmusteks. Pole tähtis, kas sellest saab uhke pidu või tagasihoidlik õhtu sõpradega või küünlavalgusõhtu kallimaga, Te peate olema kaunis.

Õhtujumestusele on iseloomulikud erksad, täidlased toonid, mis on mõeldud selleks, et Te oleksite kaunis kunstvalguses või hämaras valguses.

Jumestuse tegemisel arvestatakse kleidi, aksessuaaride ja eelseisva ürituse stiiliga.

Fotojumestus

Fotojumestus on olemuselt pisut tugevam, kuna fotol jääb tulemus umbes 50% õrnem. Eriti must-valge foto puhul, kus värv kaotab tähenduse ning oluliseks muutuvad heledus ja tumedus.

Seega soovitan kasutada pildistamisel professionaalse jumestaja teenust. Seepärast tundub fotomeik tavaolukorras liiga tugev, kuid hiljem pilti vaadates tõeliselt kaunis ja loomulik.

Pruudijumestus

Pruudijumestus on erinev nii päevasest kui ka õhtusest jumestusest. Ta peab olema loomulik, särav, püsiv, maksimaalselt rõhutama loomulikku ilu ja koos sellega olema piisavalt väljendusrikas, et fotodel ei oleks pruut liiga kahvatu. Seega jumestaja professionaalne abi on vältimatu.

Pruudi proovimeik on väga oluline, sest siis saab vaadata üle näonaha seisukorra ja kulmud ning tuletada ühtlasi meelde maniküüri ja pediküüri osatähtsust. Proovimeigi aeg võiks soovitavalt olla päevasele ajal, mil on nähtavad pisimadki kõrvalekalded ja detailid. Kindlasti tuleb arvestada, millist värvi on kleit, lilled, ehted ja mis stiilis on soeng. Pruudimeik peab olema loomulik ja personaalne, sest pruut tahab ennast pildilt ära tunda ka 20 aasta pärast.

Pruudi ettevalmistus

Paar päeva enne pulmapäeva oleks hea pruudil lasta värvida keemiliselt kulmud ja ripsmed ning vajadusel kitkuda kulmud. Näo koorimine ja mask aitavad samuti meigil paremini püsida, et tähtsal päeval eriti särav välja näha.

Pulmameik peigmehele

Sageli unustatakse meeste meik või ei mõisteta selle tähtsust. Pulmapilte vaadates on tihti näha, kui kaunis on pruut, aga peigmehe silmaalused on abielueelsest stressist tumedad. Meeste meigile tehakse väga naturaalne ja õhuke põhi ning modelleerimiseks kasutatakse päikesepuudrit. Ripsmetel ja kulmudel kasutatakse värvituid geele, huuli niisutatakse loomulikku tooni palsamiga.