Sulle ei meeldi aega kulutada ripsmete värvimisele? Soovid alati näha välja perfektne?

Ripsmepikendused on hea võimalus saada pikemad, tihedamad, täidlasemad ja kooldus ripsmed. Näed vähese vaevaga lummavalt kaunis välja  24 h ja 7 päeva nädalas.

Ripsmepikendustel on erakordselt loomulik välimus ja vastupidavus. Võid vabalt käia trennis, saunas, ujumas, reisimas – kartmata ripsmete ära kukkumist.

Paigaldamiseks varuge aega 2h ja  hoolduseks iga 2 – 4 nädala tagant  1 – 1,5 h.

Kliendil on võimalik valida erinevate kurvide, paksuste ja pikkustega ripsmepikenduste vahel.

Ripsmepikendusi paigaldatakse ükshaaval ripsmetele, mistõttu jääb tulemus loomulik . See protsess on täiesti valutu ja meditsiinilisi vastunäidustusi ei esine. Ripsmepikenduste tõttu ei pea loobuma (va 24 h peale paigaldust/hooludst) saunast, solaarimist, spast, spordisaalist jne. Ainuke vastunäidustus on ripsmete tugev hõõrumine.

Kuna oma ripsme eluiga on keskmiselt kolm kuud, langevad ripsmepikendused pikkamööda välja. Sellepärast peab hiljem jaguma jaksu käia umbes kolme nädala tagant poolteist tunnikest kestvas hoolduses, mille käigus eemaldatakse pooleldi lahti olevad  ja liigselt välja kasvanud ripsmed ja need asendatakse uutega.  Hooldus kestab keskmiselt 1,5- 2 h, sõltuvalt ripsmete seisukorrast.

Kasulikud nõuanded:

  • Kui tekib soov loobuda ripsmepikendustest, siis ise neid ei tohi eemaldada.  Ripsmetehnik kasutab spetsiaalset liimi lahustavat vahendit , mis ei riku loomulikke ripsmeid.
  • Samal päeval peale ripsmete paigaldust/hooldust ei tohi silmad kokku puutuda veega. Vältida tuleb vee aurude sattumist ripsmetele, seega on 24 h keelatud minna sauna, vanni, spasse jne.
  • Ripsmepikendusi ei ole vaja ripsmeduššiga värvida. Ainult vajadusel kasutage ripsmedušši, mis peab olema valmistatud vee baasil. Vältige ripsmetele sattumast rasvaseid silmakreeme ja õli baasil valmistatud meigieemaldajaid.