Kui oled tüdinenud probleemidest karvadega soovimatutes kohtades, aitavad meie depilatsioonimeistrid tuua esile uue, karvavaba Sinu.
NB! Peale raseerimist peab karvu kasvatama umbes 2 nädalat ning nad peavad olema üle 5 mm pikad!
Depilatsioon on lihtne karvade eemaldamise viis. See on kergesti kättesaadav ja üks soodsamaid meetodeid. Karvu võib eemaldada kust iganes keha piirkonnast, kuid enamasti tehakse karvaeemaldust kätelt, jalgadelt, näolt, kaenlaalustelt ja bikiinipiirkonnast.
Depilatsioonil eemaldatakse karv koos juure ehk karvanääpsuga ja nahk jääb ilus ja sile. Ka saab iga depilatsiooniga karvanääps kahjustatud ja seetõttu jääb karvakasv nõrgemaks ja hõredamaks.
Enne depilatsiooni:
- Ära käi rannas ega solaariumis
- Vahetult enne depilatsiooni ära kreemita ennast.
- Puhka ennast välja – väsinud olekus on nahk tundlikum.
- Ole puhas.
- Teavita teenindajat oma võimalikut eripärast, kui arvad, et see on Sinu jaoks oluline.
Pärast depilatsiooni:
- Ära päevita kolm päeva – võivad tekkida pigmendilaigud, nahaärritus jne.
- Ära kanna kitsaid riideid kaks päeva, kuna hõõrdumisel võib nahale tekkida ärritus.
- Massaaž, kuumad protseduurid ja naha hõõrumine on keelatud 24 h.
- Klooritud vees, vannis ja saunas käik on 24 h keelatud – karva väljatõmbamisel on jäänud avatud karvapoor, kust pääsevad sisse mikroobid ja ärritajad, mis võivad põhjustada karvanääpsupõletikku.
- Aeroobika ja sportlikud harrastused on 24 h keelatud.
- Pärast kaenlaaluste vahatamist võib deodorante ja muud sarnast kasutada alles 24 h pärast.
- Peale näopiirkonna depileerimist võib jumestust kasutada alles 24 h möödumisel – poorid võivad ummistuda
Esmane depileerimine :
Esimest korda depilatsiooni tulnud klient ei pruugi kohe saada ideaalset tulemust, sest karvasibulatel on kasvu- ja puhkefaasid. Kasvufaasid vahelduvad puhkefaasidega, kuid see ei toimu üheaegselt (vastasel juhul oleksime kiilakad, kuna juuksed kasvavad samamoodi nagu kehakarvad – juuste väljalangemist te märkate, aga kehakarvade väljalangemist ei pane nende väiksuse tõttu tähele).
Iga karv on erinevas kasvufaasis: mõned karvad on pikemad ja teised alles nahast välja kasvavad. Nii ei haaku vaha kõigile karvadele ühtmoodi. Järjepideva depileerimisega kahjustatakse kõiki kasvusibulaid ja sellest tulenebki soovitud ideaalselt sile nahk. Esimest korda depilatsiooni tulles võiks karvad olla 5-6 mm pikkused.
Kui on võimalik, ärge raseerige depileerimise vahel, sest tagasikasvavad karvad muutuvad jäigemaks ning tumedamaks!
Depilatsiooni kodune hooldus ja vastunäidustused:
Et depileerimise tulemused püsiksid kaua ja nahk oleks igas olukorras ilus, on oluline pöörata piisavalt tähelepanu selle hooldusele.
Niisuta nahka iga päev nii suvel kui talvel ning koori nahka vastavalt nahatüübile paar korda nädalas duši all. Nii eemaldate nahalt surnud naharakud ning väldite karvade naha alla kasvamist ja põletiku tekkimist. Koorimine teeb naha vastuvõtlikuks niisutuskreemile ja parandab naha verevarustust.
Koorimisest veel efektiivsem on naha kuivharjamine. Harjuta end seda tegema iga päev enne dušši ja eelista looduslikust kiust harju ja kindaid. Teie nahk näib elastsem, tervem, ühtlase tooniga ja mis veel parem – kuivharjamine ei meeldi tselluliidile!
Nõuanded naha koorimiseks
- Mis tahes kooriva vahendi kasutamisel ei tohi nahka liiga tugevasti hõõruda.
- Kui sul on tundlik nahk ja kalduvus kapillaaride laienemiseks, vali pehme toimega toode ja kasuta seda ettevaatlikult.
- Alusta keha koorimist alati vasakust käest, jalast vereringe liikumise järgi ja südame suunas!