Elektristimulatsiooniga kehahooldusaparaadi abil on võimalik treenida lihaseid, vabaneda liigsetest kilodest ning tselluliidist, vähendada paistetust. Lisaks figuuri korrigeerimisele aitab aktiveerida lümfi- ja vereringet ning parandada rühti. Müostimulatsiooni metoodika põhineb elektrivooluimpulsside kasutamisel ja lihaste sundharjutustel. Saadav koormus ei jää alla treeningule jõusaalis.

Protseduur kestab 30-60 minutit vastavalt töödeldavale piirkonnale

Sale keha ilma tselluliidita – seda on lihtne saavutada! Müostimulatsioonikuur on võrdväärne 6 kuud kestvate igapäevaste fitnesstreeningutega!

Unustage tselluliit ja saate kauni, tugeva, pringi ning elastse nahaga keha.

Müostimulatsiooni soovitatakse tselluliidi, ülekaalu ja figuuri korrigeerimiseks. Lihase lõõgastamiseks,  et kõrvaldada valusündroom pärast suurt füüsilist koormust. Müostimulatsioon parandab vere mikrotsirkulatsiooni, küllastab kudesid toitainete ja hapnikuga.

Elektroodid paigaldatakse probleemsetele piirkondadele, kus voolu toimel toimub lihaste intensiivne kokkutõmbumine, kiireneb ainevahetus ning rasvad, vesi ja toksiinid väljutatakse organismist.

Parema kontakti saavutamiseks kasutatakse geeli.

Müostimulatsioonikuuri tegemise ajal on soovitav vältida magusate ja rasvaste toiduainete tarvitamist. Soovitav on 1-2 tunni jooksul pärast protseduuri mitte süüa, samuti tuleks juua palju vett, sest see stimuleerib toksiinide väljutamist.

30 minutit enne hooldust on soovitusli süüa mett ja B-vitamiini, kuna need soodustavad rasvkoe vähendamist.

Nahk taastab pärast protseduuri prinkuse ja elastsuse, lihased toonuse. Müostimulatsioon tugevdab mitte ainult lihaseid, vaid ka vere- ja lümfisüsteemi tööd. Aktiveeruvad ainevahetusprotsessid. Protseduur soodustab šlakkide väljutamist organismist ja vähendab rasva moodustumist. Tulemus on märgatav juba kohe pärast esimest protseduuri.

Pärast 5 müostimulatsiooniprotseduuri tegemist võib talje ümbermõõt keskmiselt 4-6 cm võrra väheneda.

Täieliku efekti saamiseks on soovitav läbida mitmest protseduurist koosnev täiskuur (sõltuvalt spetsialistide soovitustest keskmiselt 10-15 protseduuri). Müostimulatsiooni täiskuuri protseduure tehakse keskmiselt 2-3 korda nädalas.

Vastunäidustused:

 • Südamestimulaator
 • Arütmia
 • Epilepsia
 • Vereringesüsteemi haigus (tromboflebiit)
 • Rasedus
 • Alkoholism
 • Kõhu-, maksa-, põie- ja neeruprobleemid

Te saate saledaks ja kauniks ilma jõupingutusteta!

HINNAKIRI

HIND 60 minutit: 22€
 • 20€ ostes 6 korra kaardi
 • 18€ ostes 10 korra kaardi
HIND 30 minutit: 18€
 • 16€ ostes 6 korra kaardi
 • 14€ ostes 10 korra kaardi

PROGRAMMID

 1. Lümfiringe stimuleerimine kogu keha ulatuses 30minutit
 2. Alakeha lümfiringe stimuleerimine 30minutit
 3. Talje ja kõhuümbermõõdu vähendamine 60minutit
 4. Puusaümbermõõdu vähendamine 60minutit
 5. Reie piirkonna ümbermõõtude vähendamine 60 minutit
 6. Säärepiirkonna ümbermõõtude vähendamine 60 minutit
 7. Õlavarrelihaste toniseerimine 30minutit
 8. Seljalihaste ja õlavarrelihaste toniseerimine 30 minutit
NB! 6- korra ja 10-korra paketid on sooduspaketid, mitte protseduuri ettemaks. Sooduspaketid ei kuulu tagasi arveldamisele.